Пошук  
Про банк
Філії та відділення
Банкомати та термінали
Інформація
Річний звіт
Послуги
 
Для юридичних осіб
 
Розрахунково-касове обслуговування
 
Депозити
 
Кредити
 
Пакет документів для розгляду кредитної заявки
 
Інкасація та перевезення цінностей
 
Для приватних клієнтів
 
Платіжні картки НСМЕП
 
Цінні папери
 
Банківські метали
 
Монети
Контакти

Кредити

Олена В’ячеславівна Бурлаєнко
Начальник Управління активно-пасивних операцій:
"АБ "Експрес-Банк" пропонує широкий спектр кредитних продуктів для задоволення потреб клієнтів-юридичних осіб у кредитних ресурсах".

Кредитні продукти, що пропонує АБ "Експрес-Банк" клієнтам–юридичним особам:


Кредит
Надання Банком Позичальнику коштів у тимчасове користування на умовах повернення, строковості, платності, цільового використання та забезпеченості. Кредити надаються як в національній, так і в іноземній валюті.


Кредитна лінія
Кредитна лінія - це форма кредиту, що надається Позичальнику окремими траншами (частинами) у межах установленого ліміту (максимальної заборгованості), на цілі, передбачені кредитним договором.  Кредитна лінія може бути:

 • невідновлюваною - на умовах поетапного надання кредиту в межах установленого ліміту;
 • відновлюваною - при поверненні частини кредиту може здійснюватися нова видача в межах установленого ліміту і терміну дії договору кредиту.

Зручність кредитних ліній полягає в тому, що протягом  усього періоду користування кредитними засобами  Клієнтові не потрібно укладати декілька договорів кредиту і надавати під кожний з них новий пакет документів.

Кредити у виді кредитної лінії можуть надаватися клієнтам Банку, що мають стабільне фінансове становище, значний і постійний рух коштів на поточному банківському рахунку.

Цей вид кредитування оптимальний для підприємств сфери торгівлі, підприємств із коротким циклом виробництва, тобто для тих підприємств, у яких неодноразово виникає потреба в користуванні кредитами протягом календарного року.

Кредити у вигляді мультивалютной кредитної лінії надаються позичальникам, що одночасно здійснюють розрахунки як у межах України, так і за зовнішньоекономічними контрактами і відчувають потребу у коштах в національній та іноземній валюті. Кредитування здійснюється за єдиним договором кредитної лінії з виконанням розрахунків у різних валютах. По кожному з видів валюти кредиту встановлюється окрема процентна ставка залежно від кон'юнктури кредитно-грошового ринку і собівартості залучених  коштів з боку Банку.

За договором кредитної лінії в мультивалютному режимі ліміт заборгованості встановлюється в одній, конкретно визначеній валюті:

 • з лімітом, визначеним в національній валюті, – позичальникам, які здійснюють свою діяльність переважно на внутрішньому ринку;
 • з лімітом, визначеним в іноземній валюті, – позичальникам, які здійснюють свою діяльність переважно на зовнішньому ринку.

Овердрафт
Овердрафт - короткостроковий банківський кредит, який надається платоспроможному Позичальнику для оплати платіжних документів, у розмірі, що перевищує залишок коштів на його поточному рахунку. При цьому дебетове сальдо, що виникає, не може перевищувати заздалегідь обумовленого розміру (ліміту овердрафту).

Максимальна сума коштів, у межах якої Позичальник може здійснювати платежі у розмірі, що перевищує фактичний залишок на поточному рахунку (ліміт овердрафту), встановлюється залежно від середньомісячних надходжень на  поточний рахунок Позичальника.

Договори кредиту за овердрафтом укладаються на термін до 1 року. Кредитування в режимі овердрафту є найбільш зручним видом кредиту для підприємств у яких виникають тимчасові розриви в надходженні коштів на поточний рахунок.Гарантія
Банк гарантує виконання зобов'язань в рамках контракту однією стороною, що звернулась по банківську гарантію (Принципалом), з іншою стороною, на користь якої виставляється гарантія АБ "Експрес-Банк" (Бенефіціаром) на умовах забезпеченості, строковості, платності та цільового характеру використання.


Проценті ставки за кредитними продуктами встановлюються на рівні:

 • від 19% річних у національній валюті України;
 • від 12% річних в іноземній валюті.


Фактори, що впливають на розмір процентної ставки: 

 • вид кредитного продукту;
 • термін кредитування тощо.

В забезпечення виконання зобов’язань за кредитним договором позичальником може бути запропоновано:

 • фінансові активи Позичальника або Поручителя;
 • власне нерухоме майно або нерухоме майно поручителя;
 • інші основні засоби (транспортні засоби, обладнання тощо);
 • товари в обороті (як додатковий вид забезпечення);
 • майнова порука платоспроможної юридичної та/або фізичної особи;
 • інші види забезпечення.

Банк постійно працює над актуалізацією і розробкою нових видів кредитних продуктів.

 

 

Кредит Ви зможете оформити у будь-якій філії АБ "Експрес-Банк". Додаткову інформацію можна отримати у відділеннях Банку, а також за телефонами:
8 (044) 245-43-39 (Управління активно-пасивних операцій),
8 (044) 248-85-85 (Довідка Банку).

Copyright © 2004 "Експрес-Банк"
Використання матеріалів можливе за умови посилання на expres-bank.com.ua

Розробка - Finport Technologies Inc

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС
м. Київ, пр-т Повітрофлотський, 25

Головна Мапа сайту Зворотній зв'язок

  EUR RUR USD
НБУ  6.021 0.180 5.050
"Експрес-Банк"  5.950/
6.200
0.170/
0.182
5.050/
5.170
докладніше » 

18.05.2007

Джус Юрій Микитович звільнений з посади Голови Правління АБ "Експрес-Банк" за власним бажанням

10.05.2006

З початку року АБ “Експрес-Банк” збільшив емісію платіжних карток на 5%, загальна кількість працюючих карток станом на 01.05.06 р. складає 543 тис.

10.05.2006

У квітні АБ “Експрес-Банк” отримав прибуток у розмірі більше 2,8 млн. грн.


Всі новини
Для підписки на новини введіть свій e-mail
   

Форма відмови від підписки